Basında Biz

Türkiye’nin enerji ihtiyacının sadece yüzde 2 sini jeotermal kaynaklardan sağladığına dikkat çeken, Halil İbrahim Çevik, “ Biz sıcak suyu bulunca sadece yanına bir hamam yapmışız. Enerji ve ısınmada kullanmayı fazla düşünmemişiz. Oysa 3 bin metre derine inince 5 bin megawatlık bir güç var. 5-6 bin metrelere inildiğinde ikinci hatta üçüncü rezervleri bulabiliriz. Bu da nükleer enerji ile eşdeğer” dedi.Basında yer alan tüm haberler;

Save

SosyalBen Vakfı Teşekkür Sertifikası

DEVAMINI OKU


6 Mayıs Wings For Life İzmir Tamamlandı

DEVAMINI OKU


2018 yılı En İyi Enerji Firması

''2018 yılı En İyi Enerji Firması Oceanmec Energy International '' firmamız seçildi. Büyüme yolunda desteklerini esirgemeyen tüm bağlantılarımıza teşekkür ederiz. Saygılarımızla

DEVAMINI OKU


Oceanmec Energy International, 6 Mayıs 2018 Wings For Life World Run İzmir'de yapılacak olan anlamlı yarışta #SosyalBen için adım atacak.

DEVAMINI OKU


Oceanmec Energy'den Ata’ya Saygı Yürüyüşü

Oceanmec Energy International, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Çamlık-Şirince arası saygı yürüyüşü için etkinlik düzenledi.

DEVAMINI OKU


WinG ! (Women in Geothermal/Jeotermalde Kadınlar) Tanıtım Videosu Tamamlandı

2013 Geothermal Resources Council (GRC)/ Jeotermal Kaynaklar Konseyi’nde bir fikir olarak doğan WinG (Women in Geothermal/Jeotermalde Kadınlar), jeotermal enerji sektöründe çalışan kadınların ilerlemesini, profesyonel gelişimini ve eğitimini destekleyen sosyal bir platformdur. Oceanmec Energy International olarak kadın iş gücünü destekliyoruz ve bu videoyu WinG'in değerli kadınlarına adıyoruz.

DEVAMINI OKU


Kubilay Çevik'in jeotermal de servis çözümleri röportajı yayınlandı.

Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

DEVAMINI OKU


Oceanmec Energy International Tanıtım Videosu Yayınlandı

DEVAMINI OKU


Oceanmec'in Sponsorluğunda bulunduğu IGC Türkiye 2018 Jeotermal Kongresi’nin Fotoğrafları Yayınladı

Üçüncü IGC Türkiye Uluslararası Jeotermal Kongresi, Ankara'da başarılı bir şekilde sonuçlandı. Türkiye'nin jeotermal sektörü ve yurt dışından 300'den fazla katılımcı ile etkinlik Türkiye'deki jeotermal sektörü adına bir farkındalık yarattı. Kongre fotoğrafları ise facebook aracılığıyla tüm katılımcılar ile paylaşıldı.

DEVAMINI OKU


IGC Türkiye 2018 Uluslararası Jeotermal Kongre ve Sergisi

DEVAMINI OKU


Oceanmec Energy International ile PPS Calibration Services ortaklığı

DEVAMINI OKU


Jeotermal Kaynaklar Sergisi

DEVAMINI OKU


Karizma Enerji, yoluna Oceanmec Energy International ismiyle devam ediyor

DEVAMINI OKU


Mermer Ocakları Yeşilleniyor

Mermer ocaklarında 1 milyon metrekare ağaçlandırma projesinin ilk fidanları dikildi. İstanbul Maden İhracatçıları Birliği’nin (İMİB) 1 milyon metrekare maden alanının ağaçlandırılmasını amaçlayan projesinin ilk adımı Kayseri’de atıldı.

DEVAMINI OKU


Oceanmec 23 Nisan’da Azerbaycan'dan Gelen Öğrencilere Gezi Düzenledi

DEVAMINI OKU


Basında Biz - Oceanmec